Mozaiky ONIX mosaic

ONIX mosaic väčšinu svojho sortimentu vyrába v továrni v Španielsku. Dnes je mozaika využívaná nielen v miestach spätých s vodou, ale môže byť netradične využitá aj v iných interiéroch ako sú spálne, obývacie priestory, haly, chodby, recepcia, predajne atď . Tento materiál je vhodný pre kombinovanie s veľkoplošnou dlažbou, obkladom, prírodným kameňom, stierkou, drevom.

Sortiment tohto výrobcu zahŕňa predovšetkým mozaiku sklenenú a je rozdelený to troch základných skupín:

ONIX Mosaic - široký sortiment produktov, kompozícií, tieňovaných zmesí a dekorácií, ponúka predpoklad pre to, aby si každý vybral svoju farbu, dizajn a predstavu.

ONIX COLLECTION - mozaiky, ktoré môžu zaujať priestory svojou rafinovanosťou a originalitou. Originálne farby, ich kombinácie, príp. Kombinácia s inými materiálmi (nerez, chróm, zlato, striebro, kachlí atď) dopĺňa mozaike jej výnimočnosť .

ONIX Textures - dekoratívne dimenzie navrhnuté a vyrobené od ONIX Mosaic. Od určitého množstva je možné vyrobiť indivudální farebné kombinácie (mixy) na zákazku iba pre daný projekt. Ďalej je možná výroba loga, mozaiky podľa vlastného návrhu alebo podľa dodanej predlohy, napr fotografie.

Sklenená mozaika je materiál rešpektujúce prírodné prostredie (vyrábaná z recyklovateľného skla).

. . . stránka výrobcu - ONIX mosaic

 

V prípade akýchkoľvek informácií o predaji, cenách, alebo technickej špecifikácie nás neváhajte kontaktovať.